12.12.2018r. Godz. 15:42Bieżące interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 20.02.2017

dodano: 20 lutego 2017 o 22:02 | ostatnia aktualizacja: 21 lutego 2017 o 22:02 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

Dzisiaj na terenie województwa opolskiego straż pożarna interweniowała 27 razy. Odnotowaliśmy 6 pożarów, 20 miejscowych zagrożeń oraz 1 alarm fałszywy. W wyniku zdarzeń poszkodowanych zostało 10 osób. We wszystkich działaniach ratowniczych brało udział 66 zastępów, w sile 267 strażaków.

W Kocurach, pow. oleski, samochód ciężarowy zjechał z jezdni i wpadł do rowu. W wyniku zdarzenia poszkodowana została jedna osoba, ruch na drodze odbywał się wahadłowo.

Na drodze powiatowej w miejscowości Borki, pow. kluczborski, doszło do zdarzenia z udziałem dwóch samochodów osobowych. Strażacy udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy dwóm osobom, następnie przekazali je pod opiekę zespołowi ratownictwa medycznego.

Opracowanie:
Stanowisko Kierowania