14.12.2018r. Godz. 10:34Bieżące interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 20.03.2018 r.

dodano: 20 marca 2018 o 23:03 | ostatnia aktualizacja: 20 marca 2018 o 23:03 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

W dniu dzisiejszym na terenie województwa opolskiego straż pożarna interweniowała 27 razy. Odnotowaliśmy 9 pożarów, 16 miejscowych zagrożeń oraz 2 alarmy fałszywe . W powyższych zdarzeniach poszkodowane zostały 4 osoby . We wszystkich działaniach ratowniczych brało udział 80 zastępów, w sile 300 strażaków.

W Dobrzyniu powiat brzeski miał miejsce pożar w domu jednorodzinnym, po przybyciu strażaków na miejsce akcji płomienie obejmowały już dach budynku, działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca akcji ewakuacji mienia z parteru mieszkania ugaszeniu pożaru, w wyniku zaistniałego zdarzenia spaleniu uległy pomieszczenia na poddaszu.

W powiecie oleskim w miejscowości Julianpol doszło do zderzenia samochodu ciężarowego z osobowym. Samochód ciężarowy przewożący butle z gazem propan butan najechał na tył samochodu osobowego, w wyniku zaistniałego zdarzenia poszkodowane zostały dwie osoby podróżujące samochodem osobowym.

Stanowisko Kierowania
mł. kpt. Roman Wyszka