17.12.2018r. Godz. 19:45Bieżące interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 20.06.2014r.

dodano: 20 czerwca 2014 o 22:06 | ostatnia aktualizacja: 21 czerwca 2014 o 22:06 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

W dniu dzisiejszym straż pożarna interweniowała 20 razy, w tym 9 pożarów, 8 miejscowych zagrożeń oraz 3 alarmy fałszywe. W działaniach udział brały 44 zastępy i 167 strażaków. W zdarzeniach poszkodowane zostały 4 osoby.

W Kędzierzynie-Koźlu doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. Strażacy udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy dwóm poszkodowanym, odłączyli dopływ prądu z akumulatorów i usunęli pozostałości powypadkowe z jezdni. Osoby poszkodowane zostały przekazane przybyłemu na miejsce zespołowi ratownictwa medycznego i przewiezione do szpitala.

Również w Kędzierzynie-Koźlu doszło do zdarzenia drogowego z udziałem motoroweru. Poszkodowanemu mężczyźnie strażacy udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy, ponadto usunięto pozostałości powypadkowe oraz rozlane płyny eksploatacyjne z jezdni. Kierujący został przekazany zespołowi ratownictwa medycznego.

sporządził

Dyżurny Operacyjny