10.12.2018r. Godz. 05:11Najnowsze interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 20.09.2017r.

dodano: 20 września 2017 o 22:09 | ostatnia aktualizacja: 21 września 2017 o 23:09 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

Dzisiaj na terenie województwa opolskiego straż pożarna interweniowała 16 razy. Odnotowaliśmy 2 pożary, 13 miejscowe zagrożenia oraz 1 alarm fałszywy. W wyniku zdarzeń poszkodowane zostały 4 osoby. We wszystkich działaniach ratowniczych brało udział 41 zastępów, w sile 176 strażaków.

W Karłowicach, samochód osobowy wypadł z jezdni i uderzył w betonową barierę. W wyniku zdarzenia poszkodowana została jedna osoba.

W Zielęcicach, doszło do zdarzenia z udziałem dwóch pojazdów. Strażacy udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy jednej osobie poszkodowanej. Kierujący został przewieziony do szpitala

Na 255 km. autostrady A4, kier. Katowice miało miejsce zdarzenie drogowe z udziałem samochodu osobowego i ciężarowego. Poszkodowanemu kierowcy osobówki udzielono kwalifikowanej pierwszej pomocy.

Opracowanie:
Stanowisko Kierowania