16.10.2018r. Godz. 03:33Bieżące interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 02.04.2018 r.

dodano: 2 kwietnia 2018 o 23:04 | ostatnia aktualizacja: 3 kwietnia 2018 o 22:04 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

W dniu dzisiejszym, na terenie województwa opolskiego, straż pożarna interweniowała 49 razy. Odnotowaliśmy 29 pożarów, 18 miejscowych zagrożeń i 2 alarmy fałszywe. W zdarzeniach poszkodowanych zostało 5 osób. We wszystkich działaniach ratowniczych brało udział 104 zastępów w sile 443 strażaków.

1. W miejscowości Nakło (powiat opolski) samochód dostawczy wjechał w słup sygnalizacji świetlnej. W działaniach ratowniczych brały udział 3 zastępy. W wyniku zdarzenia jedna osoba została poszkodowana, której strażacy udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy.

2. W miejscowości Stara Kuźnia (powiat kędzierzyńsko-kozielski) w budynku mieszkalnym doszło do pożaru pomieszczenia kuchennego i butli z gazem (propan-butan). W działaniach ratowniczo-gaśniczych brało udział 7 zastępów. Brak osób poszkodowanych.

Dyżurny Operacyjny

Stanowiska Kierowania