09.12.2018r. Godz. 21:12Najnowsze interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 21.02.2013

dodano: 21 lutego 2013 o 23:02 | ostatnia aktualizacja: 22 lutego 2013 o 22:02 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

W Oleśnie w mieszkaniu znajdującym się na czwartym piętrze budynku mieszkalnego wielorodzinnego podczas kąpieli zasłabł młody mężczyzna, który zatruł się tlenkiem węgla. Drzwi do łazienki były zamknięte od środka. Przed przybyciem straży pożarnej drzwi zostały wyważone przez mieszkańca kamienicy. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i dokonaniu pomiaru detektorem wielogazowym, który wykazał obecność tlenku węgla w mieszkaniu. Strażacy ewakuowali poszkodowanego z pomieszczenia łazienki oraz udzielili kpp. Przewietrzyli wszystkie pomieszczenia w mieszkaniu. ZRM przetransportował poszkodowanego do szpitala.

Dyżurny Operacyjny Województwa

st. kpt. Jarosław Larski