12.12.2018r. Godz. 14:53Bieżące interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 21.06.2015r.

dodano: 21 czerwca 2015 o 23:06 | ostatnia aktualizacja: 22 czerwca 2015 o 15:06 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

Ważniejsze zdarzenia w dniu 21.06.2015r.

21.06.2015r.

W czasie mijającej doby na terenie województwa opolskiego odnotowano 17 zdarzeń. W tym było: 6 pożarów i 11 miejscowych zagrożeń. Ogółem w zdarzeniach drogowych poszkodowanych zostało 7 osób.

Tuż po północy w miejscowości Gwoździce w powiecie krapkowickim doszło do wypadku drogowego. W wyniku wtargnięcia na jezdnię dzika samochód osobowy z 3 podróżnymi wjechał do rowu. 2 osoby zostały poszkodowane i zabrane do szpitala.

Także po północy na trasie Namysłów – Objazda doszło do dachowania samochodu osobowego. W wyniku tego zdarzenia 1 osoba została poszkodowana.

Około godziny 15 w miejscowości Łomnica w powiecie oleskim samochód osobowy zjechał do rowu i uderzył w drzewo. Pojazdem jechały 2 osoby, z których jedna doznała obrażeń ciała i została zabrana do szpitala.

O godzinie 15:37 na odcinku DW-494 w miejscowości Świercze w powiecie oleskim doszło do kolejnego wypadku. Samochód osobowy z 3 osobami wjechał do rowu. Działania straży tak jak i w poprzednich wypadkach polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobom poszkodowanym. Po przybyciu ZRM 2 osoby dorosłe i dziecko zostały zabrane do szpitala. W czasie prowadzenia działań wstrzymano ruch na drodze w obu kierunkach.

mł. kpt. Jan Wyciślik

SK OKW Opole