09.12.2018r. Godz. 21:32Najnowsze interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 21.09.2017r.

dodano: 21 września 2017 o 23:09 | ostatnia aktualizacja: 22 września 2017 o 23:09 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

Dzisiaj na terenie województwa opolskiego straż pożarna interweniowała 15 razy. Odnotowaliśmy 1 pożary, 13 miejscowe zagrożenia oraz 1 alarm fałszywy. W wyniku zdarzeń poszkodowane zostały 2 osoby. We wszystkich działaniach ratowniczych brało udział 23 zastępów, w sile 89 strażaków.

Dziś na ternie naszego województwa doszło do kilku poważnych wypadków i kolizji drogowych tj:

- Opole ul.Oleska osobowa corsa zderzyła się z fordem focusem z trzech podróżujących osób nikt nie został ranny. Straty materialne oszacowano na 30 tys.pln.

- Michałów powiat brzeski samochód osobowy wjechał w budynek mieszkalny jedna osoba została poszkodowana.

- W miejscowości Lasowice Wielkie powiat kluczborski doszło do kolizji fiata seicento i forda fiesty w zdarzeniu tym nikt nie został ranny a straty materialne oszacowano na 6 tys.pln.

Opracowanie:
Stanowisko Kierowania