17.12.2018r. Godz. 06:03Najnowsze interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 21.11.2015

dodano: 21 listopada 2015 o 22:11 | ostatnia aktualizacja: 21 listopada 2015 o 22:11 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

W dniu dzisiejszym straż pożarna interweniowała 14 razy, w tym 6 pożarów, 7 miejscowych zagrożeń oraz 1 alarm fałszywy. W działaniach zaangażowanych było 33 zastępów i 129 strażaków. W zdarzeniach poszkodowane zostały 4 osoby.

W Tułowicach dwie osoby zatruły się tlenkiem węgla. Poszkodowane osoby zostały wyprowadzone z mieszkania przed przybyciem jednostek straży i znajdowały się pod opieką zespołu ratownictwa medycznego. Strażacy, przy pomocy urządzenia, wykonali pomiar w mieszkaniu, który wskazał 22 ppm. CO. Wygaszono piec i przewietrzono mieszkanie. Na prośbę lekarza, w asyście ratowników medycznych, przy pomocy noszy typu deska, przetransportowano jednego z poszkodowanych do karetki. Obie osoby poszkodowane zostały przewiezione do szpitala.

sporządził

mł.kpt. Damian Skowroński