18.12.2018r. Godz. 14:47Bieżące interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 22.05.2013

dodano: 22 maja 2013 o 22:05 | ostatnia aktualizacja: 23 maja 2013 o 23:05 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

W dniu dzisiejszym miały miejsce 2 pożary oraz 13 miejscowych zagrożeń, w których łącznie poszkodowane zostały 4 osoby.

W miejscowości Kup, DW 454 miało miejsce zdarzenie drogowe z udziałem samochodu osobowego oraz ciężarowego. Obecny na miejscu ZRM zabezpieczył medycznie kierującego. Działania straży polegały na stabilizacji samochodu osobowego oraz wykonaniu dostępu do osoby poszkodowanej. Kierujący samochodem ciężarowym nie odniósł żadnych obrażeń.

W Opolu, przy ul. Jagiellonów, na niestrzeżonym przejeździe kolejowym doszło do zdarzenia z udziałem autobusu MZK oraz pociągu towarowego. W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. Przyczynę bada specjalna komisja.

sporządził

z-ca Dyżurnego Operacyjnego