19.02.2019r. Godz. 20:32Bieżące interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 22.09.2014r.

dodano: 22 września 2014 o 22:09 | ostatnia aktualizacja: 23 września 2014 o 23:09 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

Ważniejsze zdarzenia:

 

- W miejscowości Reńska Wieś powiat kędzierzysko – kozielski wymuszenie pierwszeństwa było przyczyną wypadku dwóch samochodów ciężarowych. Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastępów straży pożarnej zabezpieczono teren działań, odłączono zasilanie w pojazdach. Przybył na miejsce zastęp ratownictwa chemicznego zabezpieczył wyciek oleju napędowego. Dwiema poszkodowanymi w wypadku kierowcami zajmował się już zespół ratownictwa medycznego. Jeden z biorących udział w zdarzeniu kierowca został przewieziony do szpitala. Straty materialne oszacowano na 40 tys.pln.

- W Żywocicach powiat krapkowicki niedostosowanie prędkości do panujących warunków na drodzy było przyczyną wypadku samochodu osobowego vw passat. Samochodem podróżowała kobieta z dwumiesięcznym dzieckiem po przebadaniu ich na miejscu wypadku zostali oni profilaktycznie zabrani do szpitala na obserwację. Straty materialne powstałe tym zdarzeniu oszacowano na 3 tys.pln.

 

sporządził

Dyżurny Operacyjny

st.kpt. Rafał Bisowski