10.12.2018r. Godz. 22:30Bieżące interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 22.10.2016

dodano: 22 października 2016 o 21:10 | ostatnia aktualizacja: 23 października 2016 o 22:10 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

Dzisiaj na terenie województwa opolskiego straż pożarna interweniowała 15 razy. Odnotowaliśmy 2 pożary, 12 miejscowych zagrożeń i 1 alarm fałszywy . W wyniku zdarzeń poszkodowanych zostało 13 osób. We wszystkich działaniach ratowniczych brało udział 36 zastępów  w sile 154 strażaków.

• Na skrzyżowaniu w Praszce doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. W wyniku zdarzenia poszkodowana została jedna osoba

• W Grodkowie, samochód osobowy zderzył się z ciągnikiem rolniczym. Poszkodowanemu kierowcy osobówki, kwalifikowanej pierwszej pomocz udzielili strażacy.

• W Rzepczach, samochód osobowy wypadł z jezdni i dachował. Pojazdem podróżowało pięć osób. Strażacy udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy trzem osobom. Akcja trwa.

Opracowanie:
Stanowisko Kierowania