14.12.2018r. Godz. 15:14Bieżące interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 22.12.2014r.

dodano: 22 grudnia 2014 o 23:12 | ostatnia aktualizacja: 22 grudnia 2014 o 23:12 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

Ważniejsze zdarzenia w dniu 22.12.2014r.

Na drogach województwa opolskiego doszło do kilku wypadków, gdzie poszkodowanych zostało 8 osób, najważniejsze zdarzenia to:

- w miejscowości Błotnica Strzelecka na DK 94 doszło do dachowania samochodu osobowego, ranna została jedna osoba, a pomocy medycznej udzielił ZRM. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz odłączeniu akumulatorów.

- śmiertelne potrącenie 85 letniej pieszej odnotowaliśmy na DK 42 w miejscowości Biadacz w pow. kluczborskim.

- na A-4 samochód osobowy w wyniku wystrzału opony wjechał w barierę energochłonną. Poszkodowane zostały dwie osoby w tym siedmioletnia dziewczynka. Pomocy medycznej udzielił ZRM a straż zabezpieczyła miejsce zdarzenia oraz odłączyła akumulator z pojeździe.

- w Jaczowicach w powiecie opolskim, samochód osobowy najechał na dzika w wyniku czego ranne zostały 4 osoby podróżujące pojazdem. Działania straży polegały na udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanym oraz odłączeniu akumulatora w uszkodzonym samochodzie.

Dyżurny Operacyjny Województwa

SK OKW PSP