10.12.2018r. Godz. 23:27Bieżące interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 23.11.2013r.

dodano: 23 listopada 2013 o 12:11 | ostatnia aktualizacja: 24 listopada 2013 o 23:11 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

Ważniejsze zdarzenia w dniu 23.11.2013r.

Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego o godzinie 6:26 otrzymał zgłoszenie zdarzenia drogowego w miejscowości Biestrzynnik. Do zdarzenia zadysponowano 3 zastępy tj. 15 strażaków, którzy po dojeździe ustalili, że samochód osobowy uderzył w drzewo i są 2 osoby poszkodowane. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz wykonaniu przy pomocy narzędzi hydraulicznych dostępu do jednej osoby poszkodowanej.

W Kluczborku zostaliśmy wezwani do pożaru w kotłowni w budynku jednorodzinnym. Zapaleniu uległy tam składowane materiały opałowe obok pieca CO. Przed naszym przybycie samodzielną próbę ugaszenia pożaru podjął właściciel budynku i uległ zatruciu gazami pożarowymi. Zastała mu udzielona pomoc na terenie akcji.

Z-ca dyżurnego operacyjnego

SK OKW PSP