10.12.2018r. Godz. 06:59Bieżące interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 24.012013

dodano: 24 stycznia 2013 o 22:01 | ostatnia aktualizacja: 25 stycznia 2013 o 11:01 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

O godz. 7:16  w miejscowości Sidzina w pow.nyskim z nieustalonej przyczyny doszło do pożaru ciągnika siodłowego. W działaniach brało udział  6 zastepów straży pożarnej a straty wstępnie oszacowano na 200 tys zł.

Na drodze 426 na wysokości miejscowości Brzezina w pow.strzeleckim doszło do zderzenia czołowego 2 samochodów osobowych w których poszkodowane zostały 3 osoby .Działania straży polegały na wykonaniu dostępu do poszkodowanej osoby  w jednym z pojazdów i przekazaniu przybyłemu zespołowi ratownictwa medycznego oraz zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i usunięciu płynów eksploatacyjnych z jezdni.

O godz. 21:37 w miejscowości Namysłów zostaliśmy wezwani do pomiaru CO w mieszkaniu. Po przybyciu na miejsce strażacy dokonali pomiaru w pomieszczeniu łazienki, urządzenie wykazało 70 ppm. Dwoma osobami z objawami zatrucia zajmował się zespół ratownictwa medycznego.Po przewietrzeniu mieszkania i dokonaniu ponownego pomiaru urządzenie wykazało O ppm.

Dyżurny Operacyjny Województwa

kpt. Łukasz Kantor