19.12.2018r. Godz. 12:08Bieżące interwencje

ważniejsze zdarzenia w dniu 24.045.2013

dodano: 24 maja 2013 o 22:05 | ostatnia aktualizacja: 25 maja 2013 o 23:05 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

ważniejsze zdarzenia w dniu 24.045.2013

W dniu dzisiejszym na terenie województwa opolskiego doszło do kilku groźnych zdarzeń drogowych, w których łącznie poszkodowanych zostało 5 osób:

1. Łowoszów pow. oleski – na prostym odcinku drogi doszło do dachowania samochodu osobowego, w wyniku czego poszkodowana została jedna osoba. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatora oraz do czasu przybycia patrolu policji na kierowaniu ruchem drogowym.

2. Opole ul. Niemodlińska – zderzenie czołowe dwóch samochodów osobowych w którym ranny został jeden z kierowców. Działania JOP polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu pomocy medycznej poszkodowanemu.

3. Prudnik ul. Kościuszki – zderzenie na środku skrzyżowania, samochodu osobowego z motorowerem. W wyniku tego zdarzenia ranny został kierowca motoroweru, który został odwieziony przez ZRM do szpitala. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz kierowaniu ruchem.

Sporządził:

dyżurny operacyjny województwa