17.12.2018r. Godz. 20:52Bieżące interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 24.11.2017r.

dodano: 24 listopada 2017 o 22:11 | ostatnia aktualizacja: 24 listopada 2017 o 22:11 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

Dzisiaj na terenie województwa opolskiego straż pożarna interweniowała 25 razy. Odnotowaliśmy 4 pożary, 19 miejscowych zagrożeń oraz 2 alarmy fałszywe. W wyniku zdarzeń zostało poszkodowanych 9 osób. We wszystkich działaniach ratowniczych brało udział 58 zastępów, w sile 223 strażaków.

W Kędzierzynie – Koźlu, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu ciężarowego i osobowego. W wyniku zdarzenia poszkodowana została jedna osoba.

W Opolu, ul. Bolkowska, na prośbę policji, strażacy pomagali w poszukiwaniach zaginionej osoby. Ok. godz. 17-tej. wydobyto zwłoki poszukiwanej kobiety z Kanału Ulgi.

W Opolu, ul. Konstytucji 3 Maja, w zdarzeniu drogowym z udziałem motocykla oraz samochodu osobowego, poszkodowana została jedna osoba.

Opracowanie:
Stanowisko Kierowania