11.12.2018r. Godz. 08:11Bieżące interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 25.03.2013

dodano: 25 marca 2013 o 23:03 | ostatnia aktualizacja: 26 marca 2013 o 23:03 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

W miejscowości Mechnica (gmina Reńska Wieś) na DK 45 strażacy zabezpieczali zdarzenie drogowe w którym poszkodowana została jedna osoba. Strażacy po przybyciu na miejsce zdarzenia zastali samochód ciężarowy z naczepą leżący na boku na poboczu drogi po uderzeniu w drzewo. Kierowca znajdował się w kabinie oraz doszło do rozszczelnienia zbiornika z olejem napędowym. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów, pomocy w ewakuacji poszkodowanego z uszkodzonej kabiny oraz na przepompowaniu oleju napędowego do zbiorników zastępczych. Straty oceniono na 60 tys. zł.

st. kpt. Jarosław Larski

Dyżurny Operacyjny Województwa