14.12.2018r. Godz. 02:00Bieżące interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 25.03.2014r.

dodano: 25 marca 2014 o 22:03 | ostatnia aktualizacja: 25 marca 2014 o 22:03 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

W dniu dzisiejszym straż pożarna interweniowała 13 razy, w tym 4 pożary, 7 miejscowych zagrożeń oraz 2 alarmy fałszywe. W działaniach udział brało 17 zastępów i 76 strażaków. W zdarzeniach poszkodowane zostały 3 osoby.

W zdarzeniach drogowych na terenie województwa poszkodowane zostały 2 osoby:

- w Dobrodzieniu, pow. oleski, DK 46 ,samochód osobowy zjechał do rowu. W wyniku zdarzenia poszkodowana została jedna osoba, której, kwalifikowanej pierwszej pomocy udzielili strażacy.

- w Brzegu, miało miejsce zdarzenia drogowe z udziałem dwóch samochodów, osobowego i ciężarowego. W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba, którą zajął się zespół ratownictwa medycznego.

- w Grodkowie, strażacy zostali wezwani do osoby nieprzytomnej w pomieszczeniu biurowym. Do czasu przybycia zespołu ratownictwa medycznego, udzielano jej kwalifikowanej pierwszej pomocy. Po przetransportowaniu do karetki, poszkodowaną zabrano do szpitala.

sporządził

Dyżurny Operacyjny