09.12.2018r. Godz. 22:50Najnowsze interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 25.04.2012

dodano: 26 kwietnia 2012 o 07:04 | ostatnia aktualizacja: 26 kwietnia 2012 o 23:04 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

1. Zabezpieczano skutki zdarzeń drogowych, w których rannych zostało pięć osób:

- w Borkowicach (gmina Lewin Brzeski) dwie osoby zostały ranne w wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych,

- w Opolu przy ul. Budowlanych w wyniku zdarzenia dwóch samochodów ciężarowych i jednego osobowego została poszkodowan jedna osoba, strażacy kierowcy samochodu osobowego udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy, następnie przekazali poszkodowaną zadysponowanemu na miejsce zdarzenia ZRM, straty oceniono na 20 tys. zł.

2. W Opolu przy ul. Wrocławskiej na prośbę policji strażacy przy pomocy sprzętu burzącego i hydraulicznego otworzyli mieszkanie. Po wejściu do mieszkania obecny na miejscu zdarzenia ZRM stwierdził zgon kobiety.

3. W miejscowości Wierzbno (gmina Otmuchów) doszło do pożaru chlewni z poddaszem gospodarczym użytkowym. W budynku znajdowało się około 150 szt trzody. Ze względu na betonowy strop nie było konieczności ewakuacji zwierząt. Spaleniu uległa konstrukcja więźby dachowej wraz z pokryciem. W chwili obecnej trwają działania przy dogaszaniu pogorzeliska.