17.12.2018r. Godz. 02:30Najnowsze interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 25.04.2014r

dodano: 25 kwietnia 2014 o 21:04 | ostatnia aktualizacja: 25 kwietnia 2014 o 22:04 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

W Opolu na ul.Dambonia zapalenie się kuchenki gazowej było przyczyną pożaru mieszkania.  Do działań skierowano 5 zastępów straży pożarnej. Na miejscu zastano mieszkanie w pełnym rozgorzeniu. Natychmiast podano 2 prądy wody na palące się mieszkanie wraz z wyposażeniem. Prowadzenie sprawnej akcji gaśniczej pozwolił ona szybkie opanowanie ognia a także zmniejszenie zagrożenia dla pozostałych mieszkań. Wartość uratowanego mienie oszacowano wstępnie na 500tys zł.

Również w Opolu na ul. Mikołajczyka w skutek niezachowania ostrożności doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych w których poszkodowana została jedna osoba. Utrudnienia w ruchu na tym odcinku drogi trwały ponad 30min a straty wstępnie oszacowano na 15tys zł.

Na DK 94 w miejscowości Warmątowice w powiecie strzeleckim  niezachowanie zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym było  przyczyną wypadnięcia samochodu osobowego z drogi i uderzenia w latarnię. W zdarzeniu tym poszkodowana została jedna osoba której strażacy udzielili KPP i przekazali przybyłemu ZRM.

Autor: kpt. Łukasz Kantor