20.10.2018r. Godz. 19:28Bieżące interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 25.04.2018 r.

dodano: 25 kwietnia 2018 o 23:04 | ostatnia aktualizacja: 26 kwietnia 2018 o 23:04 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

W dniu dzisiejszym, na terenie województwa opolskiego, straż pożarna interweniowała 31 razy. Odnotowaliśmy 12 pożarów, 16 miejscowych zagrożeń i 3 alarmy fałszywe. We wszystkich działaniach ratowniczych brało udział 77 zastępów w sile 320 strażaków.

1. W miejscowości Zawadzkie (powiat strzelecki) samochód osobowy dachował w wyniku zderzenia z sarną. W działaniach ratowniczych brały udział 3 zastępy straży pożarnej. W wyniku zdarzenia trzy osoby zostały poszkodowane, którym kwalifikowanej pierwszej pomocy udzielili druhowie z OSP Kolanowskie.

2. W Kędzierzynie-Koźlu przy ulicy Ludwikowskiego doszło do wypadku drogowego, w którym samochód osobowy staranował barierki ochronne i zawisł częściowo na moście. W działaniach ratowniczo-gaśniczych brały udział 2 zastępy. Brak osób poszkodowanych.

Dyżurny Operacyjny

Stanowiska Kierowania