19.12.2018r. Godz. 15:22Bieżące interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 25.05.2013r

dodano: 25 maja 2013 o 23:05 | ostatnia aktualizacja: 26 maja 2013 o 21:05 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

W dniu dzisiejszym na terenie województwa opolskiego doszło do kilku groźnych zdarzeń drogowych, w których łącznie poszkodowanych zostało 14 osób:

Na obwodnicy Opola doszło do groźnego wypadku z udziałem trzech samochodów. Po dojechaniu na miejsce zdarzenia jednostek straży pożarnej wszyscy podróżni tj. osiem osób w tym troje dzieci znajdowali się na zewnątrz pojazdów. Na miejscu były już dwa ZRM, które udzielały pomocy poszkodowanym. Działania JOP polegały na zabezpieczeniu terenu działań, odłączeniu zasilania w pojazdach oraz zasypaniu plam płynów eksploatacyjnych sorbentem. Do szpitala zostały przewiezione cztery osoby dorosłe i troje dzieci. Straty materialne powstałe w tym zdarzeniu oszacowano na 50 tys.pln.

Sporządził:

dyżurny operacyjny województwa