14.12.2018r. Godz. 10:32Bieżące interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 25.09.2014

dodano: 26 września 2014 o 07:09 | ostatnia aktualizacja: 27 września 2014 o 01:09 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

O godz. 07:21, dyżurny stanowiska kierowania w Strzelcach Opolskich otrzymał zgłoszenie o pożarze w budynku mieszkalnym. Po przybyciu na miejsce zdarzenia pierwszych zastępów straży pożarnej ustalono, że w jednym z pomieszczeń budynku pali się pościel znajdująca się na łóżku oraz występuje zadymienie w całym budynku, jedna osoba poszkodowana znajduje się poza budynkiem. Działania zastępów straży pożarnej polegały na: zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzielenie KPP osobie poszkodowanej, podaniu prądu wody na palące się materiały, aż do całkowitego ich ugaszenia, oddymieniu i przewietrzeniu budynku mieszkalnego. W działaniach brało udział pięć zastępów straży pożarnej.

sporządził

Dyżurny Operacyjny