16.12.2018r. Godz. 23:54Bieżące interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 25.11.2015

dodano: 25 listopada 2015 o 19:11 | ostatnia aktualizacja: 26 listopada 2015 o 23:11 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

W dniu dzisiejszym straż pożarna interweniowała 23 razy, w tym 12 pożarów oraz 11 miejscowych zagrożeń . W działaniach zaangażowanych było 49 zastępy i 193 strażaków. W zdarzeniach poszkodowane zostały 3 osoby.

W miejscowości Pokój doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. Jeden z kierujących znajdował się w pojeździe, drugi kierujący, bez widocznych obrażeń opuścił pojazd przed przybyciem jednostek straży. Strażacy, przy pomocy narzędzi hydraulicznych wykonali dostęp do poszkodowanego, następnie ewakuowali go z pojazdu i przekazali pod opiekę zespołowi ratownictwa medycznego. Ponadto odłączyli dopływ prądu z akumulatorów w pojazdach oraz zakręcili zawór w butli z LPG. Osoba poszkodowana została przewieziona do szpitala.

sporządził

mł.kpt. Damian Skowroński