10.12.2018r. Godz. 04:54Najnowsze interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 26.03.2018 r.

dodano: 26 marca 2018 o 21:03 | ostatnia aktualizacja: 27 marca 2018 o 22:03 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

Dzisiaj na terenie województwa opolskiego straż pożarna interweniowała 26 razy. Odnotowaliśmy 9 pożarów, 15 miejscowych zagrożeń oraz 2 alarmy fałszywy. W wyniku zdarzeń poszkodowane zostały 3 osoby. We wszystkich działaniach ratowniczych brało udział 47 zastępów  w sile 196 strażaków.

W miejscowości Mechnica, na DK 45 , samochód osobowy wjechał do rowu i przewrócił się na bok. Jedna osoba poszkodowana została przewieziona do szpitala. Na czas działań ruch odbywał się wahadłowo.

Pomiędzy miejscowościami Gałążczyce a Wierzbna samochód osobowy zjechał z drogi i zatrzymał się na polu. Strażacy udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy jednej osobie poszkodowanej, następnie przekazali ją przybyłemu zespołowi ratownictwa medycznego.

Opracowanie:
Stanowisko Kierowania