19.12.2018r. Godz. 08:17Bieżące interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 26.04.2012r.

dodano: 26 kwietnia 2015 o 22:04 | ostatnia aktualizacja: 27 kwietnia 2015 o 21:04 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

O godz. 13:07 w miejscowości Dąbrowa w powiecie opolskim, w wyniku najechania jednego pojazdu na tył drugiego, doszło do wypadku drogowego. W zdarzeniu tym poszkodowane zostały 3 osoby w tym roczne dziecko. Działania straży pożarnej polegały na udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanym, oraz przekazaniu ich przybyłym na miejsce Zespołom Ratownictwa Medycznego.

Natomiast o godz. 15:35 w miejscowości Stare Kotkowice doszło do podobnego zdarzenia, w wyniku którego poszkodowane zostały 4 osoby w tym dwuletnie dziecko. Poszkodowani zostali odwiezieni przez Zespoły Ratownictwa Medycznego do szpitala, a straż pożarna zabezpieczyła miejsca zdarzenia i neutralizowała płyny silnikowe.

Stanowisko Kierowania

mł.kpt. Roman Felusiak