15.10.2018r. Godz. 20:49Bieżące interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 26.06.2018 r.

dodano: 26 czerwca 2018 o 22:06 | ostatnia aktualizacja: 27 czerwca 2018 o 21:06 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

Dzisiaj na terenie województwa opolskiego straż pożarna interweniowała 30 razy. Odnotowaliśmy 3 pożary, 24 miejscowe zagrożenia oraz 3 alarmy fałszywe. W wyniku zdarzeń poszkodowane zostały 4 osoby. We wszystkich działaniach ratowniczych brało udział 56 zastępów, w sile 227 strażaków.

W Głuchołazach powiat nyski doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Pojazdami podróżowały łącznie 3 osoby. Do zdarzenia zadysponowano 2 zastępy w sile 6 ratowników. W wyniku zdarzenia poszkodowana została 1 osoba. Została ona przewieziona do szpitala.

W miejscowości Piątkowice powiat nyski doszło do dachowania pojazdu na drodze wojewódzkiej 406. Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastępów straży pożarnej stwierdzono auto na dachu znajdujące się poza pasem jezdni.  Kierująca autem kobieta znajdowała się poza pojazdem. Przybyły na miejsce zespół pogotowia ratunkowego po przebadaniu zabrał osobę poszkodowaną do szpitala.

Autor: mł. asp. Paweł Tomas