14.12.2018r. Godz. 10:32Bieżące interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 26.10.2015r.

dodano: 26 października 2015 o 23:10 | ostatnia aktualizacja: 27 października 2015 o 23:10 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

Ważniejsze zdarzenia w dniu 26.10.2015

W Namysłowie zapalenie się sadzy w przewodzie kominowym było przyczyną pożaru mieszkania w budynku wielorodzinnym. Zamontowana w tym mieszkaniu czujka CO wykazała stężenie 434 ppm tj. bardzo niebezpieczne. Pożar sadzy ugaszono a poszkodowaną osobę przekazano pod opiekę przybyłemu na miejsce zdarzenia zespołowi ratownictwa medycznego.

Do tragicznego wypadku drogowego doszło w miejscowości Dąbrowa powiat opolski gdzie kierująca samochodem osobowym dachowała na łuku drogi. Samochód zapalił się, jedna osoba poniosła śmierć na miejscu. Droga DK 46 była zablokowana w obu kierunkach na czas prowadzonych działań.

W zdarzeniach związanych z wystąpieniem niebezpiecznego stężenia CO poszkodowane zostało 6 osób.
Namysłów ul. Bohaterów  Warszawy – 1 osoba,
K- Koźle ul. Grunwaldzka 2 osoby,
K- Koźle aleja Róż - 3 osoby.

sporządził

mł.bryg. Rafał Bisowski