14.12.2018r. Godz. 02:26Bieżące interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 27.01.2014r.

dodano: 27 stycznia 2014 o 22:01 | ostatnia aktualizacja: 28 stycznia 2014 o 22:01 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

Ważniejsze zdarzenia w dniu 27.01.2014r.

1. Na DK 45 w miejscowości Jełowa o godzinie 13:18 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego i dostawczego. Po przybyciu na miejsce strażaków, ich działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wykonaniu dostępu do jednej osoby uwięzionej w pojeździe oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy trzem osobom. Łącznie w zdarzeniu poszkodowanych zostało 6 osób, które zostały zabrane przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala.

2. Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w K-Koźlu o godzinie 14:01 otrzymał zgłoszenie zdarzenia drogowego w K-Koźlu na ul. Strzeleckiej DK 40. Niezwłocznie do zdarzenia zadysponował 5 zastępów tj. 20 strażaków, którzy po dojeździe ustalili, że doszło do zderzenia się samochodu osobowego z ciężarowym. Kierowca samochodu ciężarowego nie odniósł większych obrażeń, jednak u kierowcy samochodu osobowego lekarz stwierdził zgon. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wykonaniu dostępu do osoby poszkodowanej oraz oświetleniu miejsca zdarzenia.

Dyżurny Operacyjny

SK OKW PSP