17.12.2018r. Godz. 02:15Najnowsze interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 27.05.2016r.

dodano: 27 maja 2016 o 23:05 | ostatnia aktualizacja: 29 maja 2016 o 00:05 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

W dniu dzisiejszym straż pożarna interweniowała 33 razy, w tym było 15 pożarów, 17 miejscowych zagrożeń oraz 1 alarm fałszywy. W działaniach zaangażowane było 59 zastępów i 254 strażaków. Poszkodowanych zostało 6 osób..

• w Nysie na ul. otmuchowskiej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. W wyniku tego zdarzenia poszkodowane zostały trzy osoby. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów oraz neutralizacji substancji ropopochodnych;

• w Kotlarni na ul. Gliwickiej kierowca samochodu osobowego wjechał do przydrożnego rowu. W wyniku tego zdarzenia poszkodowana została jedna osoba, którą ZRM odtransportował do szpitala. A straż pożarna po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia odłączyła akumulator z pojazdu.

Stanowisko Kierowania

kpt. Roman Felusiak