10.12.2018r. Godz. 05:52Bieżące interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 27.09.2013

dodano: 27 września 2013 o 20:09 | ostatnia aktualizacja: 28 września 2013 o 13:09 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

W dniu dzisiejszym straż pożarna interweniowała 12 razy, w tym 3 pożary oraz 7 miejscowych zagrożeń.

W miejscowości Urbanowice, pow. Kędzierzyn-Koźle, miało miejsce zdarzenie drogowe. Samochód osobowy wpadł do rowu i przewrócił się na bok. W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba, której pomocy medycznej udzielił ZRM. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, ustawieniu samochodu na koła oraz odłączeniu dopływu prądu z akumulatora. Ogółem straty oszacowano na 12 tys.

Namysłowie strażacy zostali zadysponowani ze względu na brak ZRM w powiecie namysłowskim do osoby nieprzytomnej z podejrzeniem utraty funkcji życiowych. Po dojeździe na miejsce zdarzenia stwierdzono, że w mieszkaniu leży na podłodze nieprzytomny mężczyzna. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz udzielili KPP osobie poszkodowanej. Po przybyciu ZRM mężczyzna został zabrany do szpitala.

sporządził

Z-ca dyżurnego operacyjnego