09.12.2018r. Godz. 22:12Najnowsze interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 27.10.2011

dodano: 27 października 2011 o 23:10 | ostatnia aktualizacja: 28 października 2011 o 22:10 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

1. W dniu dzisiejszym do tragicznego w skutkach wypadku doszło na obwodnicy Grodkowa powiat brzeski. Kierujący samochodem osobowym marki opel nie zastosował się do znaku stop i w konsekwencji wymusił pierwszeństwo przejazdu na kierującym samochodem marki audi. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia pojazdy znajdowały się w przydrożnym rowie. Siła uderzenia była tak duża że samochód marki opel został wywrócony na dach. Trzy poszkodowane osoby znajdowały się poza pojazdami natomiast dwie z brakiem wyczuwalnego tętna i oddechu w samochodzie opel. Po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów przystąpiono do prowadzenia resuscytacji krążeniowo oddechowej jednego z poszkodowanych druga osobą zajmował się zespół ratownictwa medycznego. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia drugi zespół ratownictwa medycznego przejął resuscytację poszkodowanego. Straty materialne spowodowane tym zdarzeniem oszacowano na 8 tys.pln. Trzy osoby zostały ranne, niestety prowadzone czynności resuscytacyjne zakończyły się niepowodzeniem. Przybyły na miejsce zdarzenia lekarza stwierdził zgon dwóch osób.

----------------

sporządził: dyżurny operacyjny województwa