16.12.2018r. Godz. 02:59Bieżące interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 27.10.2018 r.

dodano: 27 października 2018 o 23:10 | ostatnia aktualizacja: 28 października 2018 o 06:10 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

Dzisiaj na terenie województwa opolskiego straż pożarna interweniowała 24 razy. Odnotowaliśmy 6 pożarów, 16 miejscowych zagrożeń oraz 2 alarmy fałszywe.  W  powyższych zdarzeniach  poszkodowane zostały 4 osoby. We wszystkich działaniach ratowniczych zaangażowanych było 47  zastępów, w sile  222 strażaków.

O godzinie 13:08 Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Strzelcach Op.  otrzymał zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów osobowych w miejscowości Grodzisko do zdarzenia zadysponowano jeden zastęp JRG Strzelce Op. oraz jeden zastęp OSP Grodzisko w wyniku zaistniałego zdarzenia kierowca jednego z samochodów doznał obrażeń ciała ZRM zabrał osobę poszkodowaną do szpitala.

O godzinie 14:15 Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego w Opolu otrzymał zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów osobowych w Opolu na ul.  H. Sienkiewicza do zdarzenia zadysponowano dwa zastępy JRG 2 Opole, w wyniku zaistniałego zdarzenia jedna osoba została poszkodowana zabrana do szpitala przez ZRM.

Opracowanie:
Stanowisko Kierowania