10.12.2018r. Godz. 08:01Najnowsze interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 28.10.2014r

dodano: 28 października 2014 o 23:10 | ostatnia aktualizacja: 29 października 2014 o 07:10 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

W dniu dzisiejszym na terenie województwa w zdarzeniach drogowych poszkodowane zostało dziewięć osób.

- na 226 km A4 dwie osoby (obydwóm strażacy z JRG 3 Niemodlin udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy)

- w Koloni Biskupiej w powiecie oleskim pięć osób, (do jednej poszkodowanej wykonywaliśmy dostęp oraz udzielaliśmy kwalifikowanej pierwszej pomocy), przy zdarzeniu brały udział cztery zastępy PSP , cztery ZRM w tym śmigłowiec LPR oraz cztery radiowozy Policji.

- w Oleśnie na terenie prokuratury jedna osoba zasłabła (pod nieobecność ZRM, udzielaliśmy kwalifikowanej pierwszej pomocy.

- w Zimnicach Małych w powiecie opolskim jedna poszkodowana osoba.

Sporządził:

asp.sztab. Piotr Labusga