17.12.2018r. Godz. 13:59Bieżące interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 29.01.2014r

dodano: 29 stycznia 2014 o 23:01 | ostatnia aktualizacja: 29 stycznia 2014 o 23:01 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

W dniu dzisiejszym odnotowaliśmy 12 zdarzeń w tym: 3 małe pożary i 9 miejscowych zagrożeń . Poszkodowanych w zdarzeniach zostało 17 osób.

W Kietrzu w wyniku zatrucia tlenkiem węgla poszkodowane zostały cztery osoby w tym trójka dzieci. Trzem osobom kwalifikowanej pierwszej pomocy udzielili strażacy.

W Kędzierzynie – Koźlu zatruciu CO uległo sześć osób w tym trójka dzieci.

W Wojciechowie w powiecie oleskim w wypadku drogowym ranne zostały cztery osoby w tym jedno dziecko.

W Bierdzanach w powiecie opolskim w wypadku drogowym ranne zostały trzy osoby w tym jedno dziecko. Kwalifikowanej pierwszej pomocy udzielili druhowie z OSP Bierdzany.

W Niemodlinie podczas pożaru sadzy w kominie budynku wielorodzinnego, ewakuowaliśmy z mieszkań dwie osoby.

W Łukowicach Brzeskich nieszczelność przewodu łączącego kuchenkę gazową z butlą na propan – butan ( 11kg) była powodem ewakuacji szkoły ( 46 osób w tym 8 osób personelu) .

SK KW PSP

asp.sztab. Piotr Labusga