14.12.2018r. Godz. 02:59Bieżące interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 29.10.2018 r.

dodano: 29 października 2018 o 23:10 | ostatnia aktualizacja: 29 października 2018 o 23:10 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

Dzisiaj na terenie województwa opolskiego straż pożarna interweniowała 25 razy. Odnotowaliśmy 7 pożarów, 15 miejscowych zagrożeń oraz 3 alarmy fałszywe.  W  powyższych zdarzeniach  poszkodowane zostało 7 osób. We wszystkich działaniach ratowniczych zaangażowanych było 49  zastępów, w sile  204 strażaków.

Dyżurny Stanowiska Kierowania w Oleśnie otrzymał zgłoszenie o wypadku samochodu osobowego z samochodem ciężarowym w miejscowości Strojec po przybyciu na miejsce akcji zastępów straży pożarnej podróżujący samochodami znajdowali się poza pojazdami, w wyniku zaistniałego zdarzenia żadna z osób nie została poszkodowana.

Dyżurny Stanowiska Kierowania w Nysie  otrzymał zgłoszenie o wypadku dwóch samochodów osobowych w miejscowości Ścibórz po przybyciu na miejsce akcji okazało się, że podróżujący opuścili sami pojazdy i byli pod opieką ZRM, w zdarzeniu poszkodowane zostały trzy osoby, które zostały zabrane do szpitala.

Opracowanie:
Stanowisko Kierowania