11.12.2018r. Godz. 16:17Bieżące interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 29.11.2015

dodano: 29 listopada 2015 o 23:11 | ostatnia aktualizacja: 30 listopada 2015 o 23:11 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

Minionej doby odnotowaliśmy pięć zdarzeń na drogach, gdzie poszkodowanych zostało łącznie dziewięć osób. W Jędrzychowie w powiecie nyskim doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych, w którym poszkodowane zostały dwie osoby, jednej osobie kwalifikowanej pierwszej pomocy udzielili ratownicy z JRG Nysa. W Walidrogach na DK 94 doszło do zderzenia czterech samochodów osobowych , w wyniku czego poszkodowane zostały trzy, osoby w tym jedno dziecko.

W miejscowości Miejsce w powiecie namysłowskim w wyniku pożaru sadzy w kominie, doszło do rozprzestrzenienia się ognia na dach, (płaski kryty papą) i skrzynię obudowy zbiornika wyrównawczego instalacji centralnego ogrzewania oraz na ocieplenie przestrzeni między stropowej (suprema). W celu ugaszenia supremy strażacy wycięli około 12m2 (betonu) jednej z części stropu. W akcji gaśniczej brało udział siedem zastępów w sile trzydziestu dwóch ratowników.

sporządził

asp.sztab. Piotr Labusga