16.12.2018r. Godz. 01:44Bieżące interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 29.12.2012r

dodano: 29 grudnia 2012 o 23:12 | ostatnia aktualizacja: 30 grudnia 2012 o 10:12 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

W dniu dzisiejszym odnotowaliśmy cztery zdarzenia drogowe z czterema osobami poszkodowanymi. W Ciarce w powiecie kluczborskim zasłabnięcie kierowcy było przyczyną zjechania samochodu ciężarowego do rowu. Po przekazaniu kierowcy załodze ZRM i prowadzonej przez nich akcji resuscytacyjnej stwierdzono zgon. W Nowym Browińcu w powiecie prudnickim z nieustalonych przyczyn kierująca wypadła z drogi i dachowała. Działania straży polegały na wykonaniu dostępu do poszkodowanej dla zespołu ZRM, lekarz przybyły razem z jednostkami PSP stwierdził zgon kierującej. Pozostałe dwie osoby poszkodowane zostały ranne w miejscowościach Kluczbork i Kędzierzyn – Koźle.

Autor: asp sztab Piotr Labusga