11.12.2018r. Godz. 07:48Bieżące interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 30.06.2018 r.

dodano: 30 czerwca 2018 o 22:06 | ostatnia aktualizacja: 2 lipca 2018 o 11:07 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

Dzisiaj na terenie województwa opolskiego straż pożarna interweniowała 29 razy. Odnotowaliśmy 10 pożarów, 16 miejscowych zagrożeń oraz 3 alarmy fałszywe. W wyniku zdarzeń poszkodowana została 1 osoba. We wszystkich działaniach ratowniczych brało udział 60 zastępów, w sile 237 strażaków.

W Głuchołazach powiat nyski na ulicy Kraszewskiego doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem. W wyniku zdarzenia poszkodowana została 1 osoba. Po udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy przez strażaków motocyklista został przewieziony do szpitala. Na czas prowadzenia działań ruch został wstrzymany w obu kierunkach.

W Skarbimierzu powiat brzeski mały lisek wpadł do studzienki. Zwierzę zostało wydobyte za pomocą siatki. Lis nie odniósł żadnych obrażeń, oddalił się w kierunku lasu.

Autor: mł. asp. Paweł Tomas