19.03.2019r. Godz. 02:26Bieżące interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 3.01.2019 r.

dodano: 3 stycznia 2019 o 23:01 | ostatnia aktualizacja: 4 stycznia 2019 o 21:01 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

W dniu dzisiejszym na terenie województwa opolskiego straż pożarna interweniowała 22 razy. Odnotowaliśmy 6 pożarów, 12 miejscowych zagrożeń oraz 4 alarmy fałszywe. W zdarzeniach poszkodowanych zostało 5 osób. We wszystkich działaniach ratowniczych brało udział 66 zastępów, w sile 265 strażaków.

1. W miejscowości Raszowa (powiat strzelecki) doszło do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych. Pojazdami podróżowały 2 osoby, z których 1. odniosła obrażenia. Działania straży pożarnej polegały m.in. na pomocy zespołowi ratownictwa medycznego przy osobie poszkodowanej.

2. W miejscowości Kadłub (powiat strzelecki) doszło samochód osobowy wjechał w słup energetyczna, a następnie ogrodzenie. Pojazdem podróżowała jedna osoba, która odniosła obrażenia. Działania straży pożarnej polegały na udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej.

Dyżurny Operacyjny

Stanowiska Kierowania