17.12.2018r. Godz. 05:31Najnowsze interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 31.01.2013

dodano: 31 stycznia 2013 o 20:01 | ostatnia aktualizacja: 1 lutego 2013 o 23:02 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

O godz. 05:41 w miejscowości Goszyce, pow. kędzierzyńsko kozielski, miało miejsce zdarzenie drogowe z udziałem dwóch samochodów osobowych, które znajdowały się poza jezdnią w rowie. Poszkodowanym dwóm osobom kwalifikowanej pierwszej pomocy udzielili strażacy. Odłączono akumulatory i zabezpieczono teren działania. Powstałe straty oszacowano na 15 tys.

Strażacy z pow. krapkowickiego wyjeżdżali do dwóch zdarzeń drogowych. W Zielinie na DW 409, samochód osobowy uderzył w ogrodzenie i przewrócił się na dach. W wyniku tego zdarzenia jedna osoba została poszkodowana, straty oszacowano na 40 tys. Na 261 km. autostrady A4, kierunek Katowice, samochód osobowy uderzył w lewy bok samochodu ciężarowego. Poszkodowana jedna osoba została przebadana przez zespół ratownictwa medycznego, nie wymagała hospitalizacji. Ogółem powstałe straty oszacowano na 45 tys.

W miejscowości Brynica pow. opolski miało miejsce zdarzenie drogowe z udziałem samochodu osobowego oraz ciągnika rolniczego. W wyniku tego zdarzenia jedna osoba (9-cio latek) została poszkodowana i przewieziona do szpitala.

sporządził

Dyżurny Operacyjny