19.12.2018r. Godz. 12:09Bieżące interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 31.10.2017r.

dodano: 31 października 2017 o 21:10 | ostatnia aktualizacja: 1 listopada 2017 o 22:11 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

Dzisiaj na terenie województwa opolskiego straż pożarna interweniowała 36 razy. Odnotowaliśmy 5 pożary oraz 31 miejscowych zagrożeń. W wyniku zdarzeń poszkodowane zostały 2 osoby. We wszystkich działaniach ratowniczych brało udział 64 zastępów, w sile 231 strażaków.

W dniu dzisiejszym kontynuowaliśmy działania związane z usuwaniem skutków, po przejściu orkanu „Grzegorz”. Większość zdarzeń dotyczyła powalonych drzew, połamanych gałęzi i konarów zalegających na jezdniach.

W Pakosławicach DK 46, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. Strażacy udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy jednemu poszkodowanemu, następnie przekazali go pod opiekę zespołowi ratownictwa medycznego.

Opracowanie:
Stanowisko Kierowania