21.11.2018r. Godz. 20:00Bieżące interwencje

Ważniejsze zdarzenia w dniu 31.10.2018 r

dodano: 31 października 2018 o 21:10 | ostatnia aktualizacja: 1 listopada 2018 o 21:11 | kategoria: Ważniejsze zdarzenia podczas służby

Dzisiaj na terenie województwa opolskiego straż pożarna interweniowała 46 razy. Odnotowaliśmy 7 pożarów, 38 miejscowych zagrożeń oraz 1 alarm fałszywy. W wyniku zdarzeń poszkodowanych zostało 12 osób. We wszystkich działaniach ratowniczych brało udział 92 zastępów, w sile 379 strażaków.

W Skorogoszczy, na ul. Polnej, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. Pojazdami podróżowały łącznie cztery osoby. Strażacy udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy dwóm poszkodowanym, następnie przekazali ich pod opiekę zespołowi ratownictwa medycznego.

Trzy pojazdy, samochód osobowy, samochód ciężarowy oraz ciągnik rolniczy uczestniczyły w zdarzeniu drogowym w miejscowości Kamienna, na skrzyżowaniu DK39 oraz DK42, pow. namysłowski. W wyniku zdarzenia poszkodowana została jedna osoba, której strażacy udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy. Na czas działań ruch na skrzyżowaniu był wstrzymany.

Opracowanie:
Stanowisko Kierowania