24.10.2017r. Godz. 00:17Bieżące interwencje

XVIII edycja konkursu plastycznego - wręczanie nagród

dodano: 7 czerwca 2016 o 08:06 | ostatnia aktualizacja: 7 czerwca 2016 o 11:06 | kategoria: Inne

6 czerwca 2016 r. w Sali Herbowej opolskiego urządu wojewódzkiego opolski komendant wojewódzki bryg. Marek Kucharski wręczał nagrody laureatom XVIII edycji konkursu plastycznego pt. "W trosce o nasze bezpieczeństwo".

XVIII edycja konkursu plastycznego - wręczanie nagród

Wśród wręczających nagrody był również doradca wojewody Jerzy Naszkiewicz, dyrektor WBiZK OUW – Henryk Ferster oraz opolski wicekurator oświaty – Artur Zapała.

Opolski komendant wojewódzki PSP bryg. Marek Kucharski podziękował dzieciom za udział w konkursie i pogratulował osiągnietych wyników. Zaprosił laureatów do udziału w następnych konkursach.

Licznie przybyli laureaci XVIII edycji konkursu plastycznego pt. "W trosce o nasze bezpieczeństwo" wraz ze swoimi opiekunami lub rodzicami zostali obdarowani sprzętem elektronicznym,  książkami, plecakami lub grami logicznymi, a ich opiekunowie plastyczni otrzymali listy gratulacyjne z podziękowaniami za trud włożony w pracę z dziećmi. Goście zostali poczęstowani słodkościami i owocami, a nastepnie zaproszeni na zwiedzanie Wieży Piastowskiej - co stanowiło atrakcję, która zakończyła spotkanie laureatów przybyłych z całego województwa.

Warto ponownie zobaczyć prace wyróżnione w XVIII edycji konkursu plastycznego pt. "W trosce o nasze bezpieczeństwo"  http://psp.opole.pl/aktualnosci/xviii-edycja-ogolnopolskiego-konkursu-plastycznego/

mł.bryg.mgr inż. Sylwia Karakuła

starszy specjalista w Wydziale Kontrolno-Rozpoznawczym KW PSP w Opolu