12.12.2017r. Godz. 11:14Bieżące interwencje

Wyniki naboru do KW PSP w Opolu

dodano: 16 marca 2012 o 13:03 | ostatnia aktualizacja: 18 marca 2012 o 11:03 | kategoria: Nabory | powiat: opolski

Wyniki naboru na stanowisko stażysty w wydziale technicznym (docelowo starszy inspektor) oraz na stanowisko stażysty w wydziale technicznym (docelowo starszy technik).

Wyniki naboru do KW PSP w Opolu

Wyniki naboru na stanowisko stażysty w wydziale technicznym (docelowo starszy inspektor).

W dniu 14 marca 2012r. w Komendzie Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Opolu przeprowadzony został nabór na stanowisko stażysty w wydziale technicznym (docelowo starszy inspektor).

W wyniku postępowania kwalifikacyjnego trzech najlepszych kandydatów uzyskało następującą ilość punktów :

1. Pan Paweł ŁUCZAK - 20,00

2. Pan Marcin KANSY - 18,66

3. Pani Anna LEŚNIAK - 18,00

W związku z powyższym na badania psychologiczne oraz na badania do Wojewódzkiej Komisji Lekarskiej zostaje skierowany kandydat który uzyskał najwyższą ilość punktów.

Wyniki naboru na stanowisko stażysty w wydziale technicznym (docelowo starszy technik).

W dniu 14 marca 2012r. w Komendzie Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Opolu przeprowadzony został nabór na stanowisko stażysty w wydziale technicznym (docelowo starszy technik).

1. Pan Daniel MELNAROWICZ - 20,00

2. Pan Łukasz GRUCA - 19,00