22.10.2017r. Godz. 04:38Bieżące interwencje

XII Ogólnopolski Bieg Uliczny Służb Mundurowych - 20 września 2014 Głuchołazy

dodano: 1 września 2014 o 10:09 | ostatnia aktualizacja: 1 września 2014 o 13:09 | kategoria: Sport

Już po raz dwunasty Wydział Promocji Turystyki i Sportu Urzędu Miejskiego w Głuchołazach oraz Towarzystwo Przyjaciół Głuchołaz podejmują się organizacji Ogólnopolskiego Biegu Ulicznego Służb Mundurowych, który w tym roku odbędzie się w dniu 20 września 2014 r. w Głuchołazach. Bieg ten będzie miał na celu propagowanie aktywnego stylu życia oraz integrację Służb Mundurowych z zawodnikami niemundurowymi na arenie sportowej.

XII Ogólnopolski Bieg Uliczny Służb Mundurowych - 20 września 2014 Głuchołazy

Organizowana impreza jest jedyną tego typu imprezą w Polsce, gdyż do udziału zapraszani są zawodnicy reprezentujący Państwową Straż Pożarną, Straż Graniczną, Policję, Służbę Więzienną i Wojsko Polskie. Przekłada się to na niesłabnące, ogromne zainteresowanie biegiem, które co rok owocuje dużą frekwencją. Dodatkowymi atrakcjami tej imprezy będą biegi dla dzieci i młodzieży na krótszych dystansach, bieg VIP-ów jak również udział zawodników niemundurowych.

XII Ogólnopolski Bieg Uliczny Służb Mundurowych został objęty Honorowym Patronatem przez Ministra Spraw Wewnętrznych, Ministra Obrony Narodowej, Ministra Sprawiedliwości oraz Komendanta Głównego Policji i Marszałka Województwa Opolskiego.

Poniżej szczegółowa informacja o biegu.

Materiały przekazał:
Wydział Promocji, Turystyki i Sportu