22.10.2017r. Godz. 10:14Bieżące interwencje

XIII Ogólnopolski Bieg Uliczny Służb Mundurowych

dodano: 15 lipca 2015 o 10:07 | ostatnia aktualizacja: 15 lipca 2015 o 11:07 | kategoria: Sport

Już po raz trzynasty Wydział Promocji Turystyki i Sportu Urzędu Miejskiego w Głuchołazach oraz Towarzystwo Przyjaciół Głuchołaz podejmują się organizacji Ogólnopolskiego Biegu Ulicznego Służb Mundurowych na dystansie 10 km, który w tym roku odbędzie się w dniu 19 września 2015 r. w Głuchołazach.

XIII Ogólnopolski Bieg Uliczny Służb Mundurowych

Bieg ten ma na celu propagowanie aktywnego stylu życia oraz integrację Służb Mundurowych z zawodnikami niemundurowymi na arenie sportowej.

Organizowana przez nas impreza jest jedyną tego typu imprezą w Polsce, gdyż do udziału zapraszani są zawodnicy reprezentujący Państwową Straż Pożarną, Wojsko Polskie, Służbę Więzienną, Policję, Straż Graniczną, Służbę Celną oraz pozostałe. Przekłada się to na niesłabnące, ogromne zainteresowanie Biegiem, które co rok owocuje dużą frekwencją. Dodatkowymi atrakcjami tej imprezy są biegi dla dzieci i młodzieży na krótszych dystansach, bieg VIP-ów na dystansie 10 km, jak również udział zawodników niemundurowych.

XIII Ogólnopolski Bieg Uliczny Służb Mundurowych
został objęty Honorowym Patronatem przez Ministra Spraw Wewnętrznych, Szefa Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Opolu z ramienia Ministra Obrony Narodowej, Ministra Sprawiedliwości, Marszałka Województwa Opolskiego, Komendanta Głównego Policji oraz Szefa Służby Celnej.

Zapisy http://www.pulsarsport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=647

Arkadiusz Olejarski
Wydział Promocji, Turystyki i Sportu
Urząd Miejski w Głuchołazach (pokój nr 13, I piętro)