18.10.2017r. Godz. 14:56Bieżące interwencje

XV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego - eliminacje wojewódzkie

dodano: 11 kwietnia 2013 o 11:04 | ostatnia aktualizacja: 19 kwietnia 2013 o 11:04 | kategoria: Inne

W dniu 10 kwietnia 2013r. w Opolskim Urzędzie Wojewódzkim odbyły się eliminacje wojewódzkie w konkursie plastycznym pod hasłem "Twoja wiedza i czujka czadu w domu, tlenek węgla nic złego nie zrobi nikomu!".

XV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego - eliminacje wojewódzkie

Poniżej przedstawiamy laureatów eliminacji wojewódzkich  w poszczególnych grupach wiekowych

W grupie dzieci młodszych 6-8 lat:

I miejsce – Marcel ŻYTYŃSKIPubliczna Szkoła Podstawowa, Dąbrowa; opiekun – Renata PLANERT-PALAK

II miejsce – Szymon MARYNIAKPubliczna Szkoła Podstawowa w Żytniowie; opiekun – Aleksandra KACZMAREK

III miejsce Aleksander ŁAMBUCKI Publiczna Szkoła Podstawowa, Bukowie; opiekun – Weronika POŹNIAK

Wyróżnienia:

Julia DANIELEWICZ (IV miejsce) – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pokrzywnicy; opiekun – Teresa KOSYDOR

Wojciech KISSLER (V miejsce) – Publiczna Szkoła Podstawowa, Bukowie; opiekun – Weronika POŹNIAK

W grupie dzieci średnich 9-12 lat:

I miejsce – Julia ZALEWSKA – Publiczna Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Górnej;  opiekun – Jolanta KIJEK

II miejsce – Szymon ŚWIERAD Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3, Gogolin; opiekun – Kornelia MIEMCZYK

III miejsce – Wiktoria MARSZAŁEK – Szkoła Podstawowa, Dziergowice; opiekun – Ewa WRÓBEL

 Wyróżnienia:

Magdalena SKROBAŁA (IV miejsce) - Szkoła Podstawowa w Lubrzy; opiekun – podpis nieczytelny

 Szymon CZECH (V miejsce) - Zespół Szkolno-Gimnazjalny, Żędowice; opiekun – Sybilla CZECH

W grupie dzieci starszych 13-16 lat:

I miejsce – Sabina SKOWRONEK Publiczne Gimnazjum, Dobrodzień; opiekun – Katarzyna OTOLIŃSKA

 

II miejsce – Franciszek CZECH - Zespół Szkolno-Gimnazjalny, Żędowice; opiekun – Sybilla CZECH

 

III miejsce – Sandra KICLER Szkoła Podstawowa w Komornikach; opiekun – Iwona JURKIEWICZ

 Wyróżnienia:

Emilia DZWIGAŁA (IV miejsce) – Gimnazjum nr 2, Nysa; opiekun – Marzena GŁAZUNOW

 

Dorota OCHMAN (V miejsce) – Publiczne Gimnazjum, Publiczne Gimnazjum, Dobrodzień; opiekun – Katarzyna OTOLIŃSKA

W grupie uczniów niepełnosprawnych:

I miejsce – Sandra ZDZYMIRA Internat Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego, Kluczbork; opiekunowie – Katarzyna CHWIŁKA, Joanna TASARZ

II miejsce - Elżbieta BURSAKOWSKA – Zespół Szkół Specjalnych, Namysłów  opiekun – Violetta BOJARZYŃSKA

III miejsce – Patryk WOJNOWSKI – Zespół Szkół Specjalnych, Namysłów opiekun – Magdalena WRÓŃSKA

 

Wyróżnienia:

Monika CHANOS (IV miejsce) Internat Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego, Kluczbork opiekunowie – Maria GAJEK, Katarzyna CHRZAN

 

Robert GŁOWACKI (V miejsce) – Warsztat Terapii Zajęciowej, Krapkowice opiekun – Bernarda SZAMPERA

 

Zdjęcia przedstawiają prace laureatów eliminacji wojewódzkich - prace te do dnia 10 maja 2013 r. zostaną wysłane na eliminacje centralne do Warszawy
Życzymy powodzenia !!!

Zachęcam do oglądania zdjęć.

Autor: st.kpt. Sylwia Karakuła - wydział kontrolno-rozpoznawczy KW PSP w Opolu