22.10.2017r. Godz. 10:11Bieżące interwencje

XX Jubileuszowy Turniej we wspinaniu przy użyciu drabiny hakowej

dodano: 7 grudnia 2014 o 23:12 | ostatnia aktualizacja: 8 grudnia 2014 o 00:12 | kategoria: Sport | powiat: strzelecki

             W dniu 5 grudnia 2014 r. na obiekcie sportowym Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Chorzowie odbył się „XX Jubileuszowy Turniej we wspinaniu przy użyciu drabiny hakowej o Puchar Prezydenta Miasta Chorzów”. Nasze województwo reprezentowali: Tobiasz Klama, Krzysztof Zyga, Sebastian Pecyna, Tomasz Kazimierski, Adrian Lesch, Mateusz Prubant, Rafał Bernat i Mateusz Patoła.

XX Jubileuszowy Turniej we wspinaniu przy użyciu drabiny hakowej

Klasyfikacja końcowa XX JUBILEUSZOWEGO Turnieju we wspinaniu przy użyciu drabiny hakowej przedstawia się następująco:
1 Kamil Bezruc CZECHY 14,24
2 Tobiasz Klama OPOLSKIE 14,45
3 Dawid Kacperski MAZOWIECKIE 14,79
4 Damian Flak SLASKIE 15,04
5 Hubert Skurka SLASKIE 15,08
6 Krystian Masalski WARMINSKO-MAZURSKIE 15,25
7 Pawel Krpec CZECHY 15,40
8 Radoslaw Cyrson POMORSKIE 15,49
9 Rafal Zielony MAZOWIECKIE 15,50
10 Jan Sulek SLOWACJA 15,52
11 Bartlomiej Siepietowski MALOPOLSKIE 15,55
12 Jakub Arvai CZECHY 15,63
13 Jakub Gryc CZECHY 15,68
14 Krzysztof Mazur MALOPOLSKIE 15,69
15 Slawomir Skibinski MAZOWIECKIE 15,90
16 Dawid Kowalik SWIETOKRZYSKIE 15,97
17 Szymon Sienkiewicz CSPSP CZESTOCHOWA 16,15
18 Rafal Bernat OPOLSKIE 16,20
19 Szymon Wozniak WIELKOPOLSKIE 16,30
20 Pawel Kowalski MAZOWIECKIE 16,32
21 Jacek Skóra MAZOWIECKIE 16,37
22 Andrzej Komorek ZACHONIOPOMORSKIE 16,41
23 Wojciech Mielnik WARMINSKO-MAZURSKIE 16,45
24 Mateusz Bankowski CSPSP CZESTOCHOWA 16,51
25 Lukasz Lotocki MALOPOLSKIE 16,54
26 Adam Hrbac CZECHY 16,62
27 Adam Natkaniec MALOPOLSKIE 16,68
28 Mateusz Daniluk MAZOWIECKIE 16,68
29 Miroslaw Stabla SLASKIE 16,72
30 Petr Langer CZECHY 16,81
31 Mateusz Patola OPOLSKIE 16,83
32 Mateusz Prubant OPOLSKIE 16,83
33 Marcel Dal CZECHY 16,95
34 Daniel Zamojyuk WARMINSKO-MAZURSKIE 16,97
35 Piotr Boron MALOPOLSKIE 17,03
36 Mateusz Jurkiewicz MALOPOLSKIE 17,05
37 Rafal Przybyla WIELKOPOLSKIE 17,05
38 Krzysztof Majcher WIELKOPOLSKIE 17,06
39 Marcin Walkowiak WIELKOPOLSKIE 17,15
40 Radoslaw Stenka POMORSKIE 17,21
41 Sebastian Staroszczy POMORSKIE 17,31
42 Rafal Haratyk SLASKIE 17,59
43 Jakub Duda SWIETOKRZYSKIE 17,63
44 Sebastian Pecyna OPOLSKIE 17,70
45 Lukasz Góralski ZACHODNIOPOMORSKIE 17,74
46 Maciej Dajczak WIELKOPOLSKIE 17,82
47 Dariusz Kroczak SWIETOKRZYSKIE 17,94
48 Dammian Wenta POMORSKIE 17,96
49 Tomasz Musial WIELKOPOLSKIE 18,00
50 Andrii Medvid UKRAINA 18,05
51 Marcin Swierk ZACHODNIOPOMORSKIE 18,12
52 Robert Skalniak MALOPOLSKIE 18,12
53 Lukasz Rzeszutek MALOPOLSKIE 18,16
54 Przemyslaw.Bartosiewicz ZACHODNIOPOMORSKIE 18,16
55 Robert Zdonek CSPSP CZESTOCHOWA 18,20
56 Waldemar Krok MALOPOLSKIE 18,21
57 Mateusz Pastuszka SWIETOKRZYSKIE 18,22
58 Jiri Motyka CZECHY 18,94
59 Michal Jablonski ZACHODNIOPOMORSKIE 19,19
60 Adrian Lesch OPOLSKIE 19,21
61 Grzegorz Piechocki WARMINSKO-MAZURSKIE 19,46
62 Lukasz Orczyk SWIETOKRZYSKIE 19,49
63 Michal Koziel SLASKIE 19,52
64 Simon Kudrna CZECHY 19,53
65 Krzystof Kunys SWIETOKRZYSKIE 20,04
66 Przemyslaw.Zydaczek WARMINSKO-MAZURSKIE 20,23
67 Tomasz Kazmierski OPOLSKIE 20,25
68 Marek Kos SLASKIE 20,36
69 Krzysztof Zyga OPOLSKIE 20,45
70 Marian Rerko SLOWACJA 20,47
71 Lukasz Bielecki SWIETOKRZYSKIE 20,77
72 Piotr Kaluza CSPSP CZESTOCHOWA 21,02
73 Grzegorz Garnczarek SLASKIE 21,73
74 Przemyslaw Janus CSPSP CZESTOCHOWA 21,80
75 Maciej Betka CSPSP CZESTOCHOWA 22,79
76 Kamil Wojciechowski CSPSP CZESTOCHOWA 23,14
77 Rafal Wegrzecki SWIETOKRZYSKIE 23,27
78 Mateusz Nocun SLASKIE 24,20
79 Szymon Wasowicz CSPSP CZESTOCHOWA 26,84
80 Karol Chmal CSPSP CZESTOCHOWA 27,23
81 Damian Draga CSPSP CZESTOCHOWA 29,30

Tekst: st. kpt. Piotr Zdziechowski, foto: KM PSP Chorzów